,

O Projekte Hillside

Apartmánový dom Hillside sa rodí v populárnom lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa. Pri príprave tohto projektu sme si dali jasný cieľ - vytvoriť špičkovú a atraktívnu nehnuteľnosť, ktorej kúpou jej budúci majitelia získajú obrovskú pridanú hodnotu. A tomu sme podriadili úplne všetko.

Náš projekt stavia najmä na týchto základoch:

  • vynikajúca lokalita s krásnymi výhľadmi
  • špičková architektúra
  • poctivé stavebné prevedenie
  • do detailov premyslené riešenia orientované na klienta
  • 100% dôraz na kvalitu

Lokalita projektu - Kubínska hoľa

Hovorí sa “lokalita, lokalita, lokalita”. Je to nepochybne najdôležitejší parameter vplývajúci na hodnotu nehnuteľnosti. Veľmi sa tešíme, lebo Hillside ho napĺňa na 1000%. Neuveriteľné výhľady na okolitú prírodu, najmä na Západné Tatry a Chočské vrchy, sa nedajú kúpiť nikde. Budúci vlastníci apartmánov však tento bonus získajú automaticky, a to prostým pohľadom zo svojho okna. Stredisko Kubínska hoľa patrí medzi slovenskú špičku a netreba ho zvlášť predstavovať. Milovníci lyžovania a letných outdoorových aktivít oceňujú jeho vynikajúce prírodné podmienky, ideálnu polohu v rámci Slovenska a neustále rastúcu úroveň.

Vaše pohodlie

Apartmánový dom Hillside tvoria 3 veže s označením X, Y a Z, v ktorých je 46 apartmánov. Dispozícia ich predurčuje na krátkodobé alebo dlhodobé rekreačné bývanie. Projekt je realizovaný na cca 4500 m² a počíta so 47 parkovacími miestami. Každý apartmán má vlastnú pivnicu, ktorá je vhodná aj na uskladnenie lyží alebo bicyklov. Samozrejmosťou sú priestranné balkóny, predzáhradky alebo obrovské terasy luxusných strešných apartmánov. Do svojho apartmánu sa môžete vyviesť výťahom. V prípade prémiových strešných apartmánov to platí doslovne, pretože výťah zastaví priamo vo vašom apartmáne. Súčasťou architektonického stvárnenia bude profesionálna výsadba drevín v okolí. Apartmány sú dodávané úplne dokončené (bez kuchynskej linky) a ich vlastníci si ich v prvej etape budú môcť prevziať na prelome jari a leta 2021.

Wellness a iné potešenia

Pobyt v apartmáne vám spríjemní wellness, ktorý vybudujeme v suteréne veže Y. Wellness bude prevádzkovaný v rámci služby Hillside Servis ako neverejný, teda na základe objednávok pre uzavretú spoločnosť. Okrem miesta pre maséra v ňom budú 3 druhy sauny, ochladzovacie kade, tepidárim a minibar na občerstvenie. V roku 2021 by mala byť v bezprostrednej blízkosti projektu Hillside vybudovaná reštaurácia.

Zhodnotenie investície bez starostí

Pre tých, ktorí by pri komerčnom prenájme svojich apartmánov radi využili platformy ako Airbnb alebo Booking.com, bude zmluvne zabezpečená služba prevádzky apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.), takže svoj apartmán môžete bez starostí prevádzkovať aj na diaľku. Motivácií na kúpu apartmánu v HillSide môžete mať mnoho. Či si ho užijete občas alebo v ňom budete bývať trvalejšie, alebo ho budete prenajímať, pevne veríme, že sa vám vaša investícia zúročí nad očakávanie. Ekonomický benefit z prenájmu a z rastu hodnoty kvalitnej nehnuteľnosti je neodškriepiteľný. Ale nemenej dôležitá je radosť, ktorú vám váš krásny apartmán bude určite prinášať.

O živote projektu HillSide vám toho radi povieme oveľa viac. Sledujte naše novinky.

Výhľady
Wellness
Poctivá stavba
Kubínska Hoľa
Parkovacie miesto

Časový harmonogram projektu

December 2018 Územné rozhodnutie
Marec 2019 Zahájenie predaja
September 2019 Stavebné povolenie
Október 2019 Prekládky VN a NN
November 2019 Spustenie predaja (veža Z a Y)
Apríl 2020 Začiatok výstavby (veža Z a Y)
August 2020 Spustenie predaja a začiatok výstavby (Veža X)
Máj 2021 Kolaudácia (veža Z a Y)
September 2021 Kolaudácia (veža X)

O nás

Krásna výzva, z ktorej sa veľmi tešíme.

Nehnuteľnostiam sa venujeme viac ako desať rokov. Spočiatku sme obaja pracovali ako realitní makléri a občas sme trpeli, keď sme predávali nehnuteľnosti, ktoré vymyslel a postavil niekto iný a nedbal pri tom na ich konečného užívateľa.

Pri vlastných projektoch však môžeme postupovať opačne. V prvom rade sa projekt robí pre jeho budúceho vlastníka. Nerobí sa preto, aby vyhovoval architektovi, stavebnej firme, predajcovi a pod.… Všetko sa musí od počiatku na 100% podriadiť potrebám budúceho majiteľa nehnuteľnosti a jeho užívateľskému komfortu. Hillside vzniká presne týmto spôsobom a naplno môžeme uplatniť našu firemnú filozofiu, podľa ktorej “Chceme žiť a pracovať v takých priestoroch, aké tvoríme.”

Juraj Bukna konateľ BL, s. r. o. Ján Laurinčík konateľ BL, s. r. o.

Vyberte si svoj apartmán

Prejsť na ponuku apartmánov