Neustále v pohybe, čoraz bližšie k cieľu

1. októbra 2021, napísal: BL

Nezvykneme oslavovať, kým nemáme v rukách právoplatné rozhodnutia, no všetkých nás veľmi potešilo, že sme v piatok 24.9.2021 mohli bez pripomienok dotknutých účastníkov podpisovať zápisnice z kolaudačných konaní vodovodnej a kanalizačnej prípojky.

Na 14.10.2021 máme ohlásené ďalšie kolaudačné konania, a to k spevneným plochám a apartmánovým domom Y a Z. Robíme všetko preto, aby aj tieto konania mali hladký priebeh a aby sme niekedy začiatkom novembra mohli naozaj oslavovať. Pomerne hladko napredujú aj práce na treťom apartmánovom dome. Napriek dnes už štandardnému meškaniu dodávok niektorých materiálov sme v priebehu septembra skompletizovali vonkajšiu fasádu, vnútorné omietky, začalo sa s kladením dlažieb v kúpeľniach. Prebehla inštalácia výťahu a všetko sa už chystá na demontáž lešenia a montáž balkónov.

Presvedčte sa sami vo videu nižšie.

 
Dôležitá informácia pre zákazníkov z veží Z a Y je, že príprava odovzadnia, ako aj samotné odovzdávanie apartmánov prebehne v réžii makléra Erika Nemčíka z realitnej kancelárie OREA, ktorý Vás bude individuálne kontaktovať v druhej polovici októbra so všetkými potrebnými informáciami.