November ako na hojdačke + Video

30. novembra 2020, napísal: BL

Prvú polovicu mesiaca poznačili dopady zlej pandemickej situácie na Orave a plošných testovaní. Včas prijaté opatrenia a zodpovedný prístup nám však pomohol vyhnúť sa najhoršiemu a tak sa v druhej polovici mesiaca práce opäť naplno rozbehli.

Kompletne sme zateplili po dve steny na apartmánových domov Y aj Z a pripravujeme sa na zatepľovanie a inštaláciu drevenej fasády na zvyšné steny oboch domov. Podarilo sa nám kompletne pokryť strechu apartmánového domu Y a začať s liatim poterov na všetkých podlažiach tohto domu.

Po demontáži žeriavu a jeho presune k apartmánovému domu X pokračujeme s výkopmi výtlaku splaškovej kanalizácie. Na apartmánovom dome X postupne pribúdajú ďalšie podlažia, aktuálne sa pripravujeme na betonáž stropu druhého nadzemného podlažia. Podzemné podlažie je už kompletne zaizolované a zasypané. Na stavenisko dorazila šachta a technológia prečerpávacej stanice, ktorá bude vytláčať splašky zo všetkých troch apartmánových domov do verejnej kanalizácie.

Teší nás, že v celom projekte HillSide nám na predaj ostal posledný apartmán. Ide o rozlohou najväčší apartmán s obrovskou terasou, výhľadmi na tri svetové strany. Tento apartmán sa nachádza vo veži Y, takže do wellness sa jeho majiteľ odvezie pohodlne výťahom.

Rezervujte si ho.