Viete si predstaviť, že bývate v horách, a to len 6,5 km od centra mesta?

2. januára 2020, napísal: BL

Viete si predstaviť, že bývate v horách, a to len 6,5 km od centra mesta Dolný KubínHillSide Kubínska Hoľa je vhodný aj ako trvalé bývanie. www.hillside.sk

Apartmány v projekte Hillside nebudú slúžiť len na víkendy a rekreáciu. Niektorí z našich zákazníkov, najmä ľudia z Dolného Kubína a okolia, plánujú v Hillside bývať. Apartmány sú tomu samozrejme prispôsobené, pretože sa nijak dispozične nelíšia oproti bežným bytom. 

Cesta z Hillside do centra Dolného Kubína je dlhá iba 6,5 km a autom je to 7 minút. Pritom do lesa je to naskok a na zjazdovku lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa menej ako 800 metrov. 

Okrem okolitej prírody, bezpečia a pokoja vás v Hillside určite potešia kompletné služby, vrátane wellness. A veríme, že aj reštaurácia, ktorá má byť vybudovaná nedaľeko projektu Hillside v roku 2021. 

K 23. decembru 2019 si naši zákazníci rezervovali už 34% z prvej etapy projektu. Z tohto sa tešíme a veľmi si vážime vašu dôveru. Urobíme maximum preto, aby boli všetci naši zákazníci viac ako spokojní.