Deti ikonickej mega červenej stoličky

12. februára 2019, napísal: BL

Naša červená MEGA HillSide stolička má už viac ako jeden rok. Práve v čase jej zrodu sme rozbiehali úplne prvé prípravy projektu HillSide. Projekt sa medzičasom posunul výrazne vpred, a tak pozadu nemohla ostať ani táto ikonická stolička. V lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa túto zimnú sezónu pribudlo väčšie množstvo malých HillSide stoličiek, ktoré sme nazvali “deťmi” veľkej pani stoličky.

Koľko ich je?

Deti pani stoličky si vychutnávajú perfektné výhľady z rôznych verejne prístupných miest a prevádzok v lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa. Ich identifikačným znakom je masívna drevená konštrukcia, tmavo červená farba a biele označenie HillSide. Sme veľmi zvedaví, akí pozorní sú lyžiari a či dokážu uhádnuť, koľko malých “detí” veľkej stoličky sa dovedna v lyžiarskom stredisku nachádza. Keďže sa nám blížia jarné prázdniny, bude veľmi zaujímavé sledovať, ktorý kraj bude najpozornejší.

Súťaž o lyže za 300 eur

A keď budeš rátať stoličky, môžeš si aj zasúťažiť o lyže v hodnote 300 eur. Odfoť sa na ktorejkoľvek z našich HillSide stoličiek, taguj svoju fotku hashtagom #hillsidekubinska a budeš zaradený do žrebovania.

Pravidlá sú teda takéto:

  • Odfoť sa na jednej z našich stoličiek, či už na mega stoličke alebo na jej menších deckách.
  • Pridaj svoju fotku na Facebook alebo Instagram s hashtagom #hillsidekubinska (príspevok musí byť verejný).
  • Alebo ju pridaj na Facebook stránku HillSide.
  • Alebo nám ju pošli emailom na info@hillside.sk.
  • A už len čakaj na žrebovanie, ktoré sa uskutoční 1. apríla 2019.

Všetky informácie o súťaži sa dozvieš na našom facebooku HillSide a tiež na facebooku Bukna & Laurinčík.
Tak lajkuj, sleduj, taguj, foť sa a vyhrávaj.

 

*Povráva sa, že budúci rok (2020) môže byť na Kubínskej holi až 44, ešte menších, stoličiek. Že by pravnúčatá? Sledujte nás a dozviete sa viac 🙂